PROFESYONEL TERAPİ EĞİTİMLERİ

HAKKIMIZDA

EĞİTİMLER DOÇ DR HASAN BOZGEYİKLİ VE DOÇ DR SUSRAN ERKAN EROĞLU KOORDİNATÖRLÜĞÜNDE YAPILMAKTADIR.

Adananın kalbinde Özülkü İş Merkezi 14. katta faaliyetlerine başlayan kurumumuz, Psikoloji Eğitimleri, ve Psiko-Terapi Eğitimlerini Uzmanlarından Destek Alarak kaliteli ve verimli a-sekron eğitim sistemi ile %100 öğrenme hedeflemektedir. 

İLK EĞİTİM İLK ORGANİZASYON

2011

Okan Üniversitesi ortaklığı ile ilk organizasyonumuzu başlattık. Nisan ayında Sağlık Yönetimi Yüksek Lisans sınıfımız Adana Hekimevinde eğitime başladı. Öğrencilerimizin tamamı adana da sağlığı yönetenler tarafından oluştu.

YÜKSEK LİSANS ORGANİZASYONLARI

2012

2012 yılının ilk 3 çeyreği Okan Üniversitesi ve Atılım Üniversitesi ortaklığında Yüksek Lisans sınıfları açma ile geçti. Yine Adana başta olmak üzere, Mersin, Osmaniye ve Hatay’da Sağlık Yönetimi ile Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında Yüksek Lisans Sınıfları açtık. 

AİLE DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ

2013

Bu yıl komple Aile Danışmanlığı Sertifika Programı Organizasyonları ile geçti. Sene başından itibaren, Adana başta olmak üzere, Mersin, Mardin, Hatay, Batman, Osmaniye, Antalya, Kocaeli, İstanbul, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Gaziantep illerinde Aile Danışmanlığı Sertifika Programları açtık.

EĞİTİMLER ÇEŞİTLENİYOR

2014

Bir taraftan Aile Danışmanlığı Sertifika Programları devam ederken farklı alanlarda eğitimlere ihtiyaç olduğunu gördük ve hemen Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Objektif Testler Uygulayıcı Eğitimi, Wisc-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi, Projektif Testler Uygulayıcı eğitimlerini vermeye başladık.

UZAKTAN EĞİTİME GEÇİYORUZ

2015

Bu yıl İlk uzaktan eğitimimizi gerçekleştirdik ve Tüm Ülkeden katılımı sağlayarak kendi içimizde çığır açtık. Online canlı, sekron eğitimlerle başladık. Akıl Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi, Yaratıcı Drama Eğitmeni Eğitimi gibi bir çok eğitimi Profesyonel çekim ile hazırladık. Çok verimli bir online eğitim yılı geçirdik. 81 ilden kursiyerimiz oldu.

EĞİTİMLERE DEVAM

2016

Adana başta olmak üzere İstanbul, Kocaeli ve Konya da Örgün eğitimlerimiz devam ederken yeni online eğitimler de hazırladık. Sağlık alanında bir çok sertifika programı düzenledik. Kurumların ihtiyaçlarına göre birçok kuruma danışmanlık hizmeti ve eğitim hizmetlerimiz devam ediyor. 

EĞİTİMLERE DEVAM + TERAPİ EĞİTİMLERİ

2017

Yılın ilk aylarında talep edilen eğitimlere baktığımız zaman, yine son 5 yılda olduğu gibi en çok talep Aile Danışmanlığı Sertifika Programı görüyor. programı takip eden ve en çok talep gören ikinci Eğitim ise BCU psikoloji YLP ve Doktora Programları. çok fazla olmasa da Akıl Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi ile Yaratıcı Drama Liderliği Sertifika Programıda talep görüyor.

ONLİNE EĞİTİMLERE DEVAM, YENİ PROGRAMLAR HAZIRLIYORUZ.

2018

2018 yılı Alanımızda hızlı bir giriş yaparak yeni eğitim programları hazırlıyoruz. Bunlar yine ağırlıklı olarak psikoloji eğitimleri ve psiko terapi eğitimleri olmakla birlikte yavaş yavaş farklı alanlarda da eğitimler hazırlıyoruz. Hem Örgün hemde uzaktan eğitim sistemlerini özgür ve sınırsız kullanmak adına, örgün eğitimde Türkiye’nin 81 iline ulaştık ve en doğudan en batıya kadar her yerde örgün eğitimlere devam ediyoruz.

YENİ HEDEF 3 YENİ ŞUBE VE TSE STANDARDINA GELMEK

2019

 2019 yılı hedefimizi yılın ortalarında gerçekleştirdik , bu yıl ortalama 4bin kadar kişisel eğitim 30 kurumsal eğitim ve 11 şirkete danışmanlık hizmeti verdik. 2020 de hedef 10bin kişiye online ve örgün eğitim vermek olacak. 2019 yılı sonlarında TSE – HYB 13573 standartlarını yerine getirerek kalitemizi ülke standartlarına taşırken, İSO denetim ve eğitimleri sonında 4 ayrı alanda hizmet kalitemizi yükselttik.

DEPREM VE SALGIN YILI

2020

Evet; 2020 yılı yüzlerce yılda bir yaşanan ve tüm dünyayı etkisi altına alan büyük bir salgın ile geçti, yılın ikinci çeyreği tamamen Home ofis (evden) çalıştık. yılın üçüncü ve dördüncü yarısı biraz evden biraz ofisten ama her akşam canlı ders yaparak geçirdik. Şimdilerde yine düzenli ve sürekli canlı eğitimlerimiz devam etmekte. 2020 yılı bizim için, ülkemiz için ve tüm dünya için kayıp yıl olarak tarihe geçti.

MEB – ENSTİTÜ – ÖRGÜN VE CANLI EĞİTİM YILI

2021

2021 yılının ilk altı ayını geride bıraktığımız bu temmuz ayında Çukurova Eğitim Enstitüsü Uzaktan Eğitim Merkezini MEB Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak kurduk. Çukurova Eğitim Enstitüsü olarak artık birçok eğitimde MEB sertifikası verebiliyoruz. Pandemi azaldı ve işler eski yoğunluğuna girdi. şimdi canlı eğitimler akşamları devam ederken bir taraftanda örgün eğitimleri planlıyoruz. 2021 yılında vip canlı örgün eğitimlere azda olsa yer verdik. harika eğitimler planladık.

ATILIM YILI

2022

Yeni yıl ile birlikte tüm eğitimlerde canlı eğitimlere devam ediyoruz, aynı zamanda örgün eğitimler ve WİSC-R zeka testi materyali de üretiyoruz. Piyasada yeni yer edinmeye başlayan eğitim programlarını hazırlıyoruz. bir çok psikoloji temelli eğitim açılırken öğretmenlere yönelik kaliteli içerikli eğitimlerde hazırlıyoruz.

Daha Önce Çalıştığımız Üniversiteler