Osmaniye’de En iyi terapi eğitimi kapsamında bilişsel davranışçı tedavi eğitimi, oyun terapisi eğitimi, bağımlılık terapisi eğitimi, Psikianalitik terapi eğitimi, masal terapisi eğitimi, çözüm odaklı terapi eğitimi, imago terapi ve grupla psikolojik danışmanlık eğitimi gibi daha onlarca terapi eğitimlerini bulabilirsiniz.

Neden Osmaniye’de En İyi Terapi Eğitimi Diyoruz?

  • Çünkü hem teorik hem de uygulama alanında uzman eğitmeler tarafından profesyonel ortamda çekimleri yapılmıştır.
  • Çünkü derslerinizi alanında uzmanlıklarını tamamlamış eğitmenler anlatır.
  • Çünkü derlseriniz ters yüz modeli interaktif olarak işlenir.
  • Çünkü dersleriniz uygulama ve süpervizyonla desteklenir.

ÇÜNKÜ

EĞİTİMLER SONRASINDA BAŞARILI OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ

ANLAŞMALI ÜNİVERSİTEDEN UYGULAYICI SERTİFİKASI” ALIR VE

İsterse Osmaniye’de Bizimle Çalışmaya Başlar!

 

Osmaniye’de En iyi terapi eğitimlerini Türkiye’nin ilk ve en güvenilir kurumundan alarak geçerlilik ve güvenirlilik sorunu yaşamazsınız.

Terapi eğitimleri ödemenizi internet sitemizden 3/6/9/12 taksit imkanı ile ödeyebilirsiniz.

Terapi eğitimlerine istediğiniz zaman düzenlenen tüm örgün eğitimlere ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

En iyi terapi eğitimlerinin biraz içeriğinden size bahsedelim. Ayrıntılı bilgi için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

1) Osmaniye – Oyun Terapisi Eğitimi

Osmaniye Oyun Terapisi Sertifika Eğitimi ile çocukların duygu ve düşüncelerini ifade etmelerine, zihinsel ve fiziksel düşüncelerini geliştirmelerine yardımcı olabilecek teorik bilgi ve beceri kazandırmanın yanı sıra terapötik araç olarak oyun terapisi yöntemlerini kullanabilmeyle ilgili tüm becerileri kazandırabilmek amaçlanmaktadır.

Oyun Terapisi uygulamaları ile taşınmalar, aile içerisinde iletişim bozuklukları, maddi problemler, evlat edinme süreçleri, okul ve çevre yaşamına uyum sorunu, uyku problemleri, sevdiği bir insanı kaybetmek, şiddet görmek veya beden ile ilgili kaygılar gibi pek çok farklı sorun oyun terapisi sayesinde çözülebilmektedir.

Osmaniye Oyun terapisi eğitimi detaylı bilgi için tıklayınız.

2) Osmaniye Bağımlılık Terapisi Eğitimi

Osmaniye Bağımlılık Danışmanlığı Eğitimi, madde bağımlılığı ve davranış bağımlılıkları (TV bağımlılığı, internet, oyun bağımlılığı, kumar bağımlılığı vb.) tanı ve terapisi alanlarında detaylı bilgi içeren bir eğitimdir.

Bağımlılık terapisi eğitiminde bağımlı bireyler, ailesiyle ve çevresi ile nasıl çalışacağınız, nelere dikkat edeceğiniz ve hangi yolları kullanacağınız ayrıntılı olarak anlatılmıştır.

Osmaniye Bağımlılık terapisi detaylı bilgi için tıklayınız.

3) Osmaniye – Psikanalitik Terapi Eğitimi

Psikanalizde, birinci düzeyde etkili olduğu durumlar, semptom yaratan psikolojik çatışmalardır. Psikanalizin fobi, obsesif-kompülsif bozukluk, bazı anksiyete bozuklukları, hafif depresyon ( distimik bozukluk), bazı kişilik bozuklukları ve bazı impuls kontrol bozuklukları (aşırı yeme, saldırganlık, kumarbazlık…)’ nda etkili bir tedavi şeklidir. Ancak tanıdan daha önemlisi, hastanın kendisini derinliğine analizde işbirliği sağlanması ve benlik farkındalığını içsel değişime dönüştürebilme yeteneğidir.

Psikianalitik terapi eğitimi ile sizlerde farklı bir kuramsal yaklaşımı öğrenecek ve beceri geliştirmenin temellerini atmış olacaksınız.

Osmaniye Psikianalitik terapi detaylı bilgi için tıklayınız.

EN İYİ TERAPİ EĞİTİMLERİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN!

05072046182     05072046183
03224580458     05422046182

4) Osmaniye Grupla Psikolojik Danışmanlık Eğitimi

Osmaniye Grupla psikolojik danışma hizmeti, bireylerin alanında yetkin bir uzman danışman veya terapist liderliğinde oluşturulmuş güvenli bir grup ortamında duygularını, düşüncelerini, beklentilerini ve yaşantılarını paylaştıkları, deneyimlerini birbirlerine aktardıkları; diğer üyelerin deneyimlerinden yararlanmalarına olanak veren, kendilerine dair farkındalık kazanmalarına yardımcı olan, çeşitli sorunların üstesinden gelmeyi ve kişisel gelişimi sağlamayı amaçlayan bir psikolojik danışma hizmetidir.

Grupla psikolojik danışmanlık eğitimi alarak sizlerde danışanlarınıza hizmet verebilir ve daha hızlı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Osmaniye Grupla psikolojik danışmanlık eğitimi detaylı bilgi için tıklayınız.

5) Osmaniye – Masal Terapisi Eğitimi

Masal terapi; eğitim, davranış düzeltme, yetiştirme ve karakterlerinin gelişimi, problemlerin kaynağını bulmak için çocuk masallarının kaynaklarını ve içeriğini kullanan bir psikoloji yönüdür.

Masal Terapisi diğer psikolojik tekniklerin işe yaramayacağı yerlerde yardımcı olur; olaylar ve karşılıklı ilişkiler felsefesi alanı ile ilgilidir.

Osmaniye Masal Terapisi Eğitimi Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

6) Osmaniye – Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi

Bilişsel- Davranışçı Terapi: Yaklaşımın bilişsel yönü kişilerin yaşamlarıyla ilgili pozitif değer ve inanç kalıpları oluşturabilmelerine odaklanırken davranışsal tarafı ise sağlıklı seçimler yapabilme yetkinliğinin geliştirilmesine odaklanır. Bilişsel- Davranışçı terapi uygulamaları özellikle depresyon, anksiyete ve bipolar bozuklukların tedavisinde tercih edilen en etkili yaklaşımlardan biridir.

Osmaniye Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

7) Osmaniye – Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi

Osmaniye Çözüm odaklı terapi eğitimi, problemin kendisinden çok, çözüme odaklanan sistematik bir yaklaşım sunar.

Çözüm odaklı terapi, danışanın güçlü yönleri üzerine yoğunlaşır. Çözüm, danışanın kendinden kaynak alır, bu durum danışanın öz güveni üstünde de olumlu bir etki yaratır. Kişinin şu ana kadar hiç denemediği ve yapamadığı ile değil, geçmişteki başarıları ile ilgilenir. Danışan sorunların daha baş edilebilir olduğu dönemleri hatırlamak konusunda cesaretlendirilir.

Çözüm odaklı terapi kısaca var olan sorunu ortadan kaldırmayı amaçlamak yerine olumlu olanları yaratmayı ve çoğaltmayı hedefler.

Osmaniye Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

8) Osmaniye – İmago Terapi Eğitimi

Imago İlişki Terapisi, bir çatışmayı büyüme ve iyileşme fırsatına dönüştüren ilişkisel danışmanlığa odaklanan bir çift terapisidir.

imago terapi eğitiminde , çiftleri arasındaki çatışma durumunu iyileştirme ve büyüme fırsatlarına dönüştürmek adına ilişkisel danışmanlık odaklı ilişki ve çift terapisi anlatılır.

İmago evlilik terapisine göre bireylerin çocukluk yıllarından beri taşıdıkları pozitif ve negatif imgeler ilişkilerine yansır. Buna dayanaraktan seçtiğimiz eşler, bilinçaltımızdaki bize en çok tanıdık olan ebeveynlerimize benzer. Dolayısıyla çocuklukta saklı kalan ebeveynlerimize olan içsel çatışmalarımız eşimizle olan ilişkimizde gün yüzüne çıkar.

Osmaniye İmago Terapi Eğitimi Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

EN İYİ TERAPİ EĞİTİMLERİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN!

05072046182     05072046183
03224580458     05422046182